Bein iz TV izle

Katarlı şirkete ait olan Bein Medya Grubun bünyesinde yayın hizmeti veren Bein iz TV kanalı canlı yayını HD kalitede izleyebileceğiniz belgesel kanalıdır.

Bein iz TV izle

Bein iz TV 2006 yılında kurulmuştur. İlk adı Çukurova Holding tarafından IZ TV olarak bilinen Bein iz Tv izle HD, 2015 yılında Katarlı şirket tarafından alındığı zaman adını değiştirmiştir. Genelde Bein denilince akla spor yayınları gelse de Bein iz HD kanalında spor haricinde belgesel ve gezi ağırlıklı yayın hizmeti bulunmaktadır. Bütün gün 7 gün 24 saat çeşitli konularda belgeseller, birçok ülkede gezi tecrübeleri konulu yüksek görüntü kalitesi ile yayın hizmeti vermektedir.

Bein iz HD İzle

Belgesel ve gezi haricinde tarih, doğa, kültür, yaşam, macera, sağlık ve yemek gibi birçok kategorilerde yayın hizmeti veren Bein iz HD belgesel izle, HD yayın kalitesi ile yüksek çözünürlükte sorunsuz hizmet sunmaktadır. Birçok ülkede bilinmeyen yerleri deneyimli ekibi ile gezen Bein iz HD kanalı, çeşitli kültürlerin yemeklerini, insanlarını ve kültürlerini tanıyarak belgesel tadında bizlere aktarmaktadır. Bein Medya Grubu sayesinde Türkiye’de şifreli fakat kaliteli yayın hizmeti sunan Bein iz HD, gitmek isteyeceğiniz ülkelere sizden önce giderek bilgi verirken, keşfedilmemiş yerleri de en iyi şekilde gözlemleyerek anlatmaktadır.

Bein iz HD Nerede İzlenir?

Bein Medya Grubuna ait bütün kanallar Bein aboneliği ile izlenebilmektedir. Bundan dolayı abonelik yani üyelik almanız gerekmektedir. Bein iz canlı izleyebileceğiniz belgesel kanalını da abonelik aldıktan sonra uydu platformlarında izleyebilir, dilerseniz de resmi internet adresinde üyelik bilgilerinizi girerek canlı yayını takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

BJK TV izle

BJK TV izle, Beşiktaş’ın maç özetleri, takım ile ilgili haberler, transfer gündemi, futbolcuların son durumları ve canlı yayınlarını şifresiz, canlı..

FB TV izle

FB TV izle, HD canlı yayınları kesintisiz sunan resmi kanalda 7 gün 24 saat futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve Fenerbahçe’nin..

Discovery Science izle

Bilim ağırlıklı Türkçe belgesel yayını yapan Discovery Science HD kanalı 1996 yılında kurulmuştur. Discovery Channel serilerinden bir tanesi olan Discovery..

Eurosport 2 izle

Eurosport tarafından kurulan ve Türkçe Eurosport kanalının bir diğer spor kanalı olan Eurosport 2 HD, birinci kanala nazaran Türkiye’de daha..

a2 HD izle

a2 izle, HD kalitede yayın frekansından şifresiz ve donmadan yerli ve yabancı filmler, diziler ve güncel haber programları yayınlayan TV..

Fox TV izle

Fox TV izle, canlı yayın akışı güncel haber, haber bülteniz, yerli diziler, yerli ve yabancı sinema canlı yayınları sunan HD..