Discovery Science izle

Bilim ağırlıklı Türkçe belgesel yayını yapan Discovery Science HD kanalı 1996 yılında kurulmuştur. Discovery Channel serilerinden bir tanesi olan Discovery Science HD, Türkiye’ye 2009 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Yüzlerce ülkede yayın yapan Discovery Science HD, milyonlarca kişiye onlarca farklı dilde 7 gün 24 saat yayın hizmeti vermektedir. Bilimi en iyi şekilde öğretmeye çalışan Discovery Science HD, bilim her yerdedir sloganını kullanmaktadır. Bilim, teknoloji ve uzay hakkında belgesel yayını yapmakla birlikte çeşitli deneyler ile kanala renk katmaktadır.

Discovery Science HD İzle

HD kalitede yayın hizmeti sunan Discovery Science Türkçe HD, yüksek çözünürlükte çeşitli deneyler, bilimsel araştırmalar, uzak ve galaksi ile beraber teknoloji hakkında belgeseller yapmaktadır. Discovery Science Türkçe HD kanalı sayesinde bilime daha fazla merakınız olacağı gibi birçok bilmediğiniz bilgileri sayesinde öğreneceksiniz. Türkiye dâhil dünyada en çok izlenen belgesel kanalı olan Discovery Channel kanalının yayın akışı dolu olduğundan dolayı bilim ağırlıklı belgesellerini Discovery Science izle  kanalında yayınlamaktadır. Bilime meraklılar için birebir olan Discovery Science HD kanalı, 3D ve özel görseller ile belgeselleri daha açıklayıcı bir şekilde süslemektedir.

Discovery Science HD Nerede İzlenir?

Şifresiz yayın hizmeti sunan Discovery Science canlı izle, internet sayesinde mobil cihazlar, bilgisayarlar ve akıllı televizyonlardan rahatlıkla izlenebilmektedir. Bunun haricinde TURKSAT 4A, Digitürk, Tivibu, D Smart, Kablo TV ve daha birçok platformlardan da takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

BJK TV izle

BJK TV izle, Beşiktaş’ın maç özetleri, takım ile ilgili haberler, transfer gündemi, futbolcuların son durumları ve canlı yayınlarını şifresiz, canlı..

FB TV izle

FB TV izle, HD canlı yayınları kesintisiz sunan resmi kanalda 7 gün 24 saat futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve Fenerbahçe’nin..

Bein iz TV izle

Katarlı şirkete ait olan Bein Medya Grubun bünyesinde yayın hizmeti veren Bein iz TV kanalı canlı yayını HD kalitede izleyebileceğiniz..

Eurosport 2 izle

Eurosport tarafından kurulan ve Türkçe Eurosport kanalının bir diğer spor kanalı olan Eurosport 2 HD, birinci kanala nazaran Türkiye’de daha..

a2 HD izle

a2 izle, HD kalitede yayın frekansından şifresiz ve donmadan yerli ve yabancı filmler, diziler ve güncel haber programları yayınlayan TV..

Fox TV izle

Fox TV izle, canlı yayın akışı güncel haber, haber bülteniz, yerli diziler, yerli ve yabancı sinema canlı yayınları sunan HD..