Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır.

Numberone radyo kanalında yabancı müziklere yer verilir ve çeşitli DJ programları ve yayıncılarla kaliteli bir radyo yayını dinlemeniz hedeflenir. Numberone özel müzik seçimleriyle, kendine has program tarzıyla müptelalarına keyifli dakikalar yaşatırken; dinleyicileri kendine hayran bırakır.

Numberone Radyo dinleme alışkanlığınız varsa özellikle de yabancı müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız; internetten faydalanarak istediğiniz radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Cihazınızda internetsiz çalışan bir radyo uygulaması varsa kanalın frekanslarını arayarak radyo kanallarına ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden dinlediğiniz uygulamalarda ise kanalın ismini bularak hızlı bir şekilde radyo dinlemeye başlayabilirsiniz.

Numberone Canlı Dinle

Numberone Dinle, Canlı radyo dinleme portalında indirme işlemiyle uğraşmadan saniyeler içinde radyo dinlemeye başlayabilirsiniz. İndirme zahmeti olmadan dinleyeceğiniz radyonun ismini kanal arama bölümünden ya da kanal listesinden kolayca bulabilirsiniz. Canlı yayını başlatma düğmesine tıkladıktan sonra radyo yayını saniyeler içinde başlayacaktır.

Numberone canlı dinlemek için bilgisayar, tablet ya da telefonunuzu internete bağlamanız gerekmektedir. Portaldaki yayınlar sadece internet kotanızdan harcar ve tamamen ücretsizdir. Ücretsiz olarak sunulan canlı radyo ve TV hizmetinde görüntü ve ses kalitesi yüksek olmasına rağmen kesinti, donma gibi sorunlarla karşılaşmamanız en büyük avantajınızdır.

Numberone Programlar

Numberone radyo kanalının kendine has stiline uygun bir yayın akışı vardır. Yabancı ve yerli DJ’ler ile hazırladıkları programlar da oldukça keyiflidir. Kanalın olağan yayın akışını takip ederek takip etmek istediğiniz program başladığında da canlı yayını açabilirsiniz.

Numberone’da öğle saatlerinde başlayan Office Time ofis ortamına uygun yabancı şarkıların çalışması şeklinde ilerler. Sabah saatlerinde Morning Show isimli programa yer verilir ve akşam saatlerinde de Happy Hour programı başlar. Gece saatlerinde Jukebox programına yer verilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Lig Radyo Dinle, Yerli..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..