Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde, farklı frekanslarla dinlenebilmektedir.

Yabancı müzik severlerin severek dinlediği ve takip ettiği Power FM, çok sayıdaki programı ve keyifli DJ’leri ile dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaktadır.Power FM‘i klasik radyolar dışında mobil cihazlardan dinleyecekseniz; iki farklı alternatifiniz var.

Power FM Dinle, eğer telefonunuzla antenli radyo dinlemeye olanak sağlayan uygulama varsa internete gereksinim duymadan Power FM dinleyebilirsiniz ama günümüzde birçok telefondan bu tür radyo uygulamaları kaldırıldığı için büyük ihtimalle internete bağlanarak radyo dinlemek durumunda kalacaksınız. Power FM’i ve daha birçok radyo kanalını portal üzerinden sadece internet bağlantınız ile dinlemeniz mümkün.

Power FM Canlı Dinle

Power FM’i canlı dinlemek için cihazınızı internete bağlayarak, portala girmeniz yeterli olacaktır. Giriş yaptıktan sonra hiçbir ücret ödemeden, kayıt gibi işlemlerle uğraşmadan hızlı bir şekilde radyo canlı yayınını başlatabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanacağınız canlı radyo hizmetinden kesintisiz olarak ve yüksek ses kalitesiyle faydalanabilirsiniz.

Diğer radyo kanalları arasında saniyeler içinde geçişler yapabilir ve canlı yayınları dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Power FM canlı dinlemek için portaldan kanal arama bölümüne kanalın ismini yazabilir ve kolayca Power FM’ e ulaşabilirsiniz. Portaldan radyo dinlemek ya da TV izlemek için Wifi ya da mobil ağ kullanabilirsiniz.

Power FM Programlar

Radyo kanalında program akışı sabahın erken saatlerinde Morning Power programıyla başlıyor. Hit şarkılardan oluşan Top List, Chat Zone yayınlanan programlardan diğerleri. Ayrıca farklı gün ve saatlerde programlanan birbirinden kaliteli DJ’lerin performansları da Power FM’de yer alıyor. Bunların ve programların yayın gün ve saatlerini takip ederek canlı yayını dilediğiniz zaman açabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Lig Radyo Dinle, Yerli..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..