BBC Earth izle

BBC şirketinin bünyesinde olan BBC Earth HD izle, canlı belgesel televizyon kanalı olarak yayın hizmetine 2009 yılında başlamıştır. İngiltere merkezli olan BBC Earth HD, Türkiye’ye ise 2015 yılında gelmiştir.

BBC Earth izle, onlarca ülkede birçok farklı dilde yayın hizmeti veren BBC Earth HD, doğa ağırlıklı olup doğada yaşayan hayvanlar âlemini de belgesel kaydına alarak çeşitli bilgileri izleyicilerine en iyi şekilde aktarmaktadır. HD görüntü kalitesi sayesinde izleyicilerine canlı renkli ve yüksek çözünürlüklü yayın hizmeti sunmaktadır. BBC Earth HD kanalında bulunan belgeseller farklı kategorilerde ve programlarda 7 gün 24 saat yayınlanarak izleyicilerine her an kaliteli belgesel keyfi sunmaktadır.

BBC Earth HD İzle

Belgesel sevenlere deneyimli ekibi ile kaliteli yayın sunan BBC Earth HD canlı izle, hayvanlar dünyasından doğaya, geçmişten günümüze ve insanlara kadar birçok kategoride öğretici belgesel yayını yapmaktadır. Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile araştırılacak yerleri yakından inceleyip özel keşfe çıkmakla birlikte izleyicilere bilgi vermek ve bilim dünyasına katkı sağlamak için BBC Earth HD kanalı ile BBC ailesi hizmet vermektedir. 7’den 70’e herkesin severek izleyebileceği BBC Earth HD kanalında birçok bilgiye ulaşabilir, bu bilgiler sayesinde bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

BBC Earth HD Nerede İzlenir?

Şifreli yayın yapan uydu platformlarında izleyebileceğiniz BBC Earth hd belgesel kanalını Tivibu, Digitürk, D Smart, Filbox ve benzeri platformlardan takip edebilirsiniz. Bununla birlikte internet üzerinden de bilgisayar ya da mobil cihazlarınız ile rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

BJK TV izle

BJK TV izle, Beşiktaş’ın maç özetleri, takım ile ilgili haberler, transfer gündemi, futbolcuların son durumları ve canlı yayınlarını şifresiz, canlı..

FB TV izle

FB TV izle, HD canlı yayınları kesintisiz sunan resmi kanalda 7 gün 24 saat futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve Fenerbahçe’nin..

Bein iz TV izle

Katarlı şirkete ait olan Bein Medya Grubun bünyesinde yayın hizmeti veren Bein iz TV kanalı canlı yayını HD kalitede izleyebileceğiniz..

Discovery Science izle

Bilim ağırlıklı Türkçe belgesel yayını yapan Discovery Science HD kanalı 1996 yılında kurulmuştur. Discovery Channel serilerinden bir tanesi olan Discovery..

Eurosport 2 izle

Eurosport tarafından kurulan ve Türkçe Eurosport kanalının bir diğer spor kanalı olan Eurosport 2 HD, birinci kanala nazaran Türkiye’de daha..

a2 HD izle

a2 izle, HD kalitede yayın frekansından şifresiz ve donmadan yerli ve yabancı filmler, diziler ve güncel haber programları yayınlayan TV..