National Geographic izle

National Geographic izle, yabancı belgesel televizyon kanalı olan National Geographic,kanalı üzerinden çeşitli belgeselleri HD kalitede izleyebilirsiniz.

National Geographic belgesel kanalı 1997 tarihinde televizyon hayatına adım atmıştır. Bundan önce şirket olarak dergi olarak belgeselleri fotoğraf ve makaleler ile yayınlayan National Geographic, ilk olarak 1888 yılında ABD’de kurulmuştur.

Bilim dünyasının en büyük firmalarından bir tanesi olan National Geographic, insanlara bilimi, doğayı ve teknolojiyi belgesel tadında anlatmakta ve öğretmektedir. National Geographic, eğitim, araştırma ve koruma ilkelerini öğretmektedir. Şuan yüzlerce ülkede yayın yapan National Geographic, onlarca farklı dillerde 300 milyondan fazla insanlara 7 gün 24 saat yayın hizmeti sunmaktadır.

National Geographic İzle

National Geographic belgesel izlemeyi sevenlerin kanalı olan National Geographic, doğa ve bilimi en güzel yollar ile insanlara öğreterek anlatmaktadır. Türkiye’ye 2001 yılında gelen National Geographic, Türkçe dilinde de yıllardır hizmet etmektedir. Türk insanların büyük beğenisini toplayan National Geographic, tarih, galaksi, teknoloji, hayvanlar, doğa, bilim ve daha birçok kategoride yayın yapmaktadır. Şifresiz yayın yaptığı için daha fazla kitleye hitap etmektedir. 7’den 70’e herkesin severek izleyebileceği National Geographic canlı izleme kanalında izledikçe öğrenecek, öğrendikçe öğrenmeyi daha da seveceksiniz.

National Geographic Nerede İzlenir?

Belgesel denilince akla gelen National Geographic, istediğiniz her yerden izleyebilirsiniz. İnternet sayesinde mobil cihazlar ve bilgisayarlardan rahatlıkla takip edebileceğiniz National Geographic HD izle kanalı, TURKSAT 4A, Digitürk, D Smart, Kablo TV, Tivibu ve daha birçok platformlardan izleyebilirsiniz. HD yayın kalitesi sayesinde yüksek çözünürlükte en iyi görüntü kalitesi ile belgesellerin tadını çıkaracaksınız.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

BJK TV izle

BJK TV izle, Beşiktaş’ın maç özetleri, takım ile ilgili haberler, transfer gündemi, futbolcuların son durumları ve canlı yayınlarını şifresiz, canlı..

FB TV izle

FB TV izle, HD canlı yayınları kesintisiz sunan resmi kanalda 7 gün 24 saat futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve Fenerbahçe’nin..

Bein iz TV izle

Katarlı şirkete ait olan Bein Medya Grubun bünyesinde yayın hizmeti veren Bein iz TV kanalı canlı yayını HD kalitede izleyebileceğiniz..

Discovery Science izle

Bilim ağırlıklı Türkçe belgesel yayını yapan Discovery Science HD kanalı 1996 yılında kurulmuştur. Discovery Channel serilerinden bir tanesi olan Discovery..

Eurosport 2 izle

Eurosport tarafından kurulan ve Türkçe Eurosport kanalının bir diğer spor kanalı olan Eurosport 2 HD, birinci kanala nazaran Türkiye’de daha..

a2 HD izle

a2 izle, HD kalitede yayın frekansından şifresiz ve donmadan yerli ve yabancı filmler, diziler ve güncel haber programları yayınlayan TV..