Bein Box Office 1 izle

Bein Box Office 1 HD izle, canlı yayın programında izleyicilere özel yetişkin kanalları, sinema filmleri, haber ve canlı maçları bedava izleyebileceğiniz spor kanalıdır.

kanalı 1999 yılında Digitürk adı ile başlamış, daha sonra Bein Medya Grup tarafından 2015 yılında devir alınmıştır. Kaliteli ve deneyimli ekibi ile izleyenlere kaliteli hizmet ve yayın sunan Bein Box Office 1 HD, şifreli yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Dünya sineması, yetişkin kanalı, spor dünyası, haberler, çocuk kanalları ve daha birçok yayın hizmeti sunan Bein Box Office 1 HD, izleyicilerine özel HD yayın kalitesi ile hizmet vermektedir.

Bein Box Office 1 HD İzle

Ev rahatlığı ile sinema keyfi yaşamak istiyorsanız Bein Box Office 1 canlı izle kanalı ile bunu yaşayabilirsiniz. Deneyimli ekibinin yanı sıra HD yayın kalitesi ile hizmet veren Bein Box Office 1 HD, sinemada yeni çıkan filmleri izlemenizi sağlamaktadır. Satın alacağınız Bein Box Office 1 bedava paketi sayesinde sinemaya gitmeden, ev rahatlığı ile bu keyfi ailenizle ve sevdikleriniz ile beraber yaşayacak, avantajlı sinema paketleri sayesinde evinizde sinema ortamı yapabileceksiniz. Sinemanın yanı sıra spor, yetişkin kanalları, çocuk ve daha birçok kanallardan yararlanabileceksiniz.

Bein Box Office 1 HD Nerede İzlenir?

Bein Box Office 1 HD kanalını izlemek istiyorsanız Bein Medya Grubuna ait olan Bein üyeliğinizi gerçekleştirmeli, Bein sinema paketi ile beraber Box Office paketini satın alarak internet üzerinden ya da TV üzerinden rahatlıkla Bein Box Office 1 HD  kanalını izleyebileceksiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Sonraki konu »

Diğer Haberler

BJK TV izle

BJK TV izle, Beşiktaş’ın maç özetleri, takım ile ilgili haberler, transfer gündemi, futbolcuların son durumları ve canlı yayınlarını şifresiz, canlı..

FB TV izle

FB TV izle, HD canlı yayınları kesintisiz sunan resmi kanalda 7 gün 24 saat futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve Fenerbahçe’nin..

Bein iz TV izle

Katarlı şirkete ait olan Bein Medya Grubun bünyesinde yayın hizmeti veren Bein iz TV kanalı canlı yayını HD kalitede izleyebileceğiniz..

Discovery Science izle

Bilim ağırlıklı Türkçe belgesel yayını yapan Discovery Science HD kanalı 1996 yılında kurulmuştur. Discovery Channel serilerinden bir tanesi olan Discovery..

Eurosport 2 izle

Eurosport tarafından kurulan ve Türkçe Eurosport kanalının bir diğer spor kanalı olan Eurosport 2 HD, birinci kanala nazaran Türkiye’de daha..

a2 HD izle

a2 izle, HD kalitede yayın frekansından şifresiz ve donmadan yerli ve yabancı filmler, diziler ve güncel haber programları yayınlayan TV..