Bein Sports HD Yayın Akışı

Bein Sports HD yayın akışı, Katarlı şirket olan Bein Medya Grubuna ait bir spor kanalıdır. Yalnızca spor kanalları sunan Bein Sports kanalında 7 gün 24 saat spor yayınları bulunmaktadır.

Bein Sports HD Yayın Akışı, HD kalitede yüksek görüntü kalitesi sunan Bein Sports HD yayın akışı hakkında bütün bilgiyi resmi sitesinde liste halinde sunmaktadır. Bein Sports kanalı 4 farklı HD yayın kalitesinde spor kanalı bulunmaktadır. Hepsinin yayın akışları farklı olduğu gibi önemli müsabakalar aynı anda verildiği zaman hepsinde yayınlanmaktadır.

Bein Sports HD Yayın Akışı

Müsabaka olduğu zamanlar maçların listesi bulunduğu Bein Sports HD Yayın Akışı içerisinde maç saatleri ve hangi Bein Sports kanalında bulunacağı internet sitesinde belirtilmiştir. Bunun haricinde kısaca Bein Sports HD yayın akışı listesine göz atalım.

  • 00 – 00.45 arası maç saati bulunmaktadır. Yayınlanmış müsabakaların özet görüntülerini izleyebilirsiniz.
  • 45 – 02.00 arasında Türkiye Süper Lig özetleri bulunmaktadır.
  • 00 – 02.45 arasında Süper Lig yorumcuları mevcuttur.
  • 45 – 04.30 arasında önceden yayınlanan spor müsabakaları bulunmaktadır.
  • 30 – 05.00 arasında Premier Lig dünyası adlı program bulunuyor.
  • 00 – 05.15 haftanın komik görüntüleri
  • 15 – 08.45 arasında önceden yayınlanan müsabakalar bulunuyor.
  • 45 – 09.30 arasında Premier lig özetleri
  • 30 – 11.00 Maç sabahı programı
  • 00 – 13.00 Bein asist

Şeklinde devam ederken, ilerleyen saatlerde ise canlı yayın programlarının yanı sıra ünlü dünya liglerinin haftanın müsabakaları yayınlanmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

BJK TV izle

BJK TV izle, Beşiktaş’ın maç özetleri, takım ile ilgili haberler, transfer gündemi, futbolcuların son durumları ve canlı yayınlarını şifresiz, canlı..

FB TV izle

FB TV izle, HD canlı yayınları kesintisiz sunan resmi kanalda 7 gün 24 saat futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve Fenerbahçe’nin..

Bein iz TV izle

Katarlı şirkete ait olan Bein Medya Grubun bünyesinde yayın hizmeti veren Bein iz TV kanalı canlı yayını HD kalitede izleyebileceğiniz..

Discovery Science izle

Bilim ağırlıklı Türkçe belgesel yayını yapan Discovery Science HD kanalı 1996 yılında kurulmuştur. Discovery Channel serilerinden bir tanesi olan Discovery..

Eurosport 2 izle

Eurosport tarafından kurulan ve Türkçe Eurosport kanalının bir diğer spor kanalı olan Eurosport 2 HD, birinci kanala nazaran Türkiye’de daha..

a2 HD izle

a2 izle, HD kalitede yayın frekansından şifresiz ve donmadan yerli ve yabancı filmler, diziler ve güncel haber programları yayınlayan TV..